Sevnula "levica": Čudesan pogodak Samardžića koji je spasao Atalantu poraza! (VIDEO)
Lazar Samardžić, Foto: Massimo Paolone / LaPresse / Profimedia

MAJSTORIJA

Ovo ne može svako

Objavljeno: 23:04h

Fudbaleri Bolonje i Atalante remizirali su rezultatom 1:1 u okviru 6. kola Serije A.

Junak gostiju iz Bergama bio je srpski reprezentativac Lazar Samardžić koji je u završnici meča postigao izjednačujući gol.

Bolonja je u duelu dva tima koji nastupaju u Ligi šampiona povela u 46. minutu lepim golom Santijaga Kastra.

Samo šest minuta kasnije domaćin je ostao sa igračem manje nakon što je Džon Lukumu dobio crveni karton.

Atalanta je bezuspešno pokušavala da stigne do gola, a onda je u 90. minutu Samardžić postao spasilac.

Postigao je fantastičan gol levom nogom i doneo bod svom timu.

On je kasnije dobio i nagradu koja pripada najboljem igraču utakmice.

Atalanta i Bolonja su poravnati na sredini tabele Serije A sa po sedam bodova, što je pet manje od vodećeg Juventusa.